Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

Sondy

Czy rodzicom dobrze udaje się zaplanować ciążę? Jakie jest Twoje zdanie
 
Banery - reklama
Wojciech Kazimierak - ZnanyLekarz.pl
Laser UltraFrax Reborn - stworzony dla kobiet PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Dr Wojciech Kazimierak   
Piątek, 23 Październik 2015 13:27
Spis treści
Laser UltraFrax Reborn - stworzony dla kobiet
wiecej
Wszystkie strony

 Laser UltraFrax Reborn to najnowszy laser frakcyjny dostępny w Polsce, rozwiązujący szereg problemów związanych z defektami estetycznymi oraz kcjonalnymi w obszarze medycyny estetycznej oraz ginekologii.

 


Suchość i rozluźnienie pochwy, wysiłkowe nietrzymanie moczu czy też niżenie narządu rodnego,  to problemy, z którymi boryka się wiele kobiet. Dotychczas rozwiązywano je wykonując różnego rodzaju inwazyjne zabiegi chirurgicznie, wymagające pobytu w szpitalu. Jednak każdy zabieg operacyjny wiąże się z możliwymi powikłaniami, a często nie daje też zadowalającego efektu. Zabiegi przy użyciu lasera UltraFrax Reborn są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych zabiegów chirurgicznych.

 

 Rehabilitacja po porodzie

Poród naturalny, w szczególności kolejny może prowadzić do wielu niepożądanych dolegliwości. Może być powodem rozluźnienia tkanek pochwy, który razem z innymi objawami nazywany jest zespołem rozluźnienia pochwy. Dla wielu kobiet stanowi to poważny problem w kontaktach intymnych, co często powoduje spadek lub całkowitą utratę satysfakcji seksualnej.

Zabieg rewitalizacji pochwy wykonuje się przy pomocy specjalnej końcówki wprowadzanej do wnętrza pochwy. Laser wyposażony w skaner działa bezpośrednio na ścianki pochwy stymulując tkankę i kolagen do regeneracji. W efekcie przywraca pochwie elastyczność i odbudowuje błonę śluzową zapobiegając wrażeniu rozluźnienia. Zmniejszenie rozmiarów oraz poprawa nawilżenia pozwala czerpać satysfakcję ze współżycia tak jak przed porodem.

 

Redukcja wysiłkowego nietrzymania moczu

Wysiłkowe nietrzymanie moczu to wyjątkowo wstydliwy problem dotyczący kilku milionów kobiet w Polsce. Znacząco wpływa on na poczucie komfortu i pewność siebie. Najczęściej jest to temat tabu, jednak problem ten da się rozwiązać.

Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu polega na dostarczeniu odpowiedniej ilości energii do śluzówki pochwy oraz powięzi miednicy. W efekcie następuje fototermiczne obkurczenie pochwy, wzmocnienie i ujędrnienie jej ścian oraz zmniejszenie kąta nachylenia cewki moczowej, co prowadzi do przywrócenia funkcji trzymania moczu.

 Zapobieganie obniżeniu ścian pochwy

Obniżenie ścian pochwy bywa zauważane przez kobiety po porodzie, po menopauzie lub w czasie menopauzy jako uczucie dyskomfortu, ciała obcego w pochwie. U kobiet młodych wynika najczęściej z uszkodzeń krocza powstałych w czasie porodu lub innych urazów. Obniżanie ścian pochwy często współistnieje z obniżeniem macicy oraz trudnościami w trzymaniu moczu.

Zabieg przy użyciu lasera UltraFrax Reborn polecany jest kobietom, które skarżą się na powyższe dolegliwości. Fale lasera odbudowują nabłonek wyściełający ścianę pochwy, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu. Ściany pochwy stają się bardziej elastyczne oraz ujędrnione.

 Blizny, blizny potrądzikowe, zmiany skórne, rozszerzone pory, zmarszczki i rozstępy, to defekty, z którymi laser UltraFrax Reborn również doskonale sobie radzi.

 Za pomocą końcówki frakcyjnej na powierzchni skóry tworzone są tysiące kolumn mikrouszkodzeń pomiędzy którymi znajduje się zdrowa tkanka. W procesie gojenia następuje wygładzenie i napięcie skóry, poprawa jej kolorytu, a pozostała nienaruszona tkanka wspomaga proces regeneracji oraz przyśpiesza czas rekonwalescencji po zabiegu.

 Przy pomocy końcówki chirurgicznej lekarz jest w stanie odparować zmianę skórną przy zachowaniu w sposób kontrolowany, dzięki czemu ryzyko pozostawienia blizny jest minimalne a ze względu na efekt termiczny działania wiązki laserowej nie występuje krwawienie.

 Zalety zabiegu laserem UltraFrax Reborn

·         bezbolesność

·         bezpieczeństwo

·         minimalna inwazyjność zabiegu

·         krótki okres rekonwalescencji

Zmieniony ( Czwartek, 29 Październik 2015 23:30 )